+38 050 162 95 64
» » Поломки у дорозі ... Що робити .... Ми вам допоможемо

Поломки у дорозі ... Що робити .... Ми вам допоможемо

Дуже неприємна ситуація - поломка автомобіля в дорозі . Якість доріг , палива , приховані дефекти вузлів автомобіля - всі ці фактори впливають на стан навіть нового автомобіля. Перед здачею авто в оренду , наші механіки перевіряють всі вузли автомобіля , але іноді з незалежних від них причин трапляються неприємності .

Звичайно ж , беручи в оренду машину в Сумах , особливо для поїздок на далекі відстані , наші клієнти застраховані від поломок в дорозі. Якщо поломка сталася не з вини клієнта , наші фахівці допоможуть вирішити проблему , починають авто прямо на дорозі , в разі не можливості ремонту на місці , ми надамо вам інший рівноцінний автомобіль або повернемо певну частину коштів.

    Якщо автомобіль став десь на дорозі , не варто панікувати ! Для початку включіть аварійку і зупиніться біля узбіччя. Не забувайте і про знак аварійної зупинки - він зумів врятувати вже безліч життів на дорозі. Тільки після цього з'ясовуйте причину поломки. Якщо проблема в двигуні , варто згадати, як це сталося , чи був стукіт е , скрегіт або впали обороти . Всі ці відомості допоможуть нашим фахівцям вирішити , усувається ця поломка на місці або потрібно евакуювати автомобіль на СТО. У кожному разі , наших клієнтів ми в біді не кидаємо !

Our cars