+38 050 162 95 64

Наше підприємство займається не тільки здачею в оренду автомобілів в Сумах приватним особам, ми успішно працюємо з низкою комерційних підприємств міста. Знову відкрилися фірми потребують авто для представницьких цілей, але не завжди мають можливість придбати автомобіль з різних причин. Коли доводиться часто їздити по області, але не завжди влаштовує громадський транспорт, кращим виходом буде взяти в довгострокову оренду автомобіль.

Дуже неприємна ситуація - поломка автомобіля в дорозі. Якість доріг, палива, приховані дефекти вузлів автомобіля - всі ці фактори впливають на стан навіть нового автомобіля. Перед здачею авто в оренду, наші механіки перевіряють всі вузли автомобіля, але іноді з незалежних від них причин трапляються неприємності.

У початку 2014 року автопарк нашого підприємства поповнився цікавим автомобілем, тепер бажаючі взяти авто напрокат в Сумах, зможуть оцінити весь комфорт і зручність нового автомобіля Nissan Almera. Цей седан зовні виглядає величезним і солідним, з допрацьованим кузовом схожим на Nissan Bluebird Sylphy та інтер'єром схожим на Renault Logan. Версія авто, яке ми здаємо в оренду, оснащена автоматичною коробкою передач.

Хочемо повідомити наших іноземних клієнтів та водіїв що з 15.04.2013 року набрали чинності зміни в правилах дорожнього руху. Якщо ви приїхали в Україну і орендували авто в Сумах , будьте готові до нових знаків та розмітки на дорозі.

Тепер за новими правилами дорожні знаки панують над розміткою , якщо вони суперечать один одному , то потрібно керуватися дорожніми знаками. Так , наприклад , до існуючих дорожніх знаків , доданий ряд нових: « Початок і кінець трамвайної зупинки» , « Фіксація порушень - фото і відео», « Культові споруди».

До існуючої розмітці додані нові 2 кольори: синій - позначені паркувальні місця , розташовані на проїжджій частині , помаранчевий - тимчасова розмітка .

  За новими правилами обов'язковим є рух при виїзді з населеного пункту з включеним ближнім світлом або ходовими вогнями з 1 жовтня по 31 квітня. Для перевезення дітей не обов'язково використовувати дитяче автомобільне крісло , тому як не всі автомобілі пристосовані до їх установки .

На сьогоднішній день в постіндустріальному суспільстві намічаються тенденції, які ще десять років тому здалися б дивними. Як не дивно, люди все менше прагнуть мати приватне авто. Автомобіль в повсякденному житті рідше розглядається як щось незамінне, його функції в Європі та Америці успішно виконує громадський транспорт, а для тих випадків, коли без авто не обійтися, існує зручна система оренди машин під назвою каршерінг.

Our cars