+38 050 162 95 64
» Про нас

Про нас

Сучасний світ диктує свої умови і вимагає швидкого пересування , ми допоможемо Вам встигнути скрізь. Якщо Ви житель або гість нашого міста , і Вам потрібен автомобіль для поїздок по місту Суми або за його межі , то Ви звернулися за правильною адресою . Ми пропонуємо в оренду нові , сучасні машини і гарантуємо Вам безпечну їзду , тому що всі наші автомобілі здаються в оренду тільки після проведення технічного огляду.

Якщо Вам потрібно відвідати кілька ділових зустрічей в різних кінцях міста Суми або виїхати за його межі , немає сенсу витрачати дорогоцінний час на громадський транспорт і залежати від його розкладу - автопрокат це саме те , що Вам потрібно.

Звернувшись до нас прямо зараз , Ви дуже просто можете замовити прокат авто з водієм або без . Мінімальний термін оренди автомобіля складає добу , а максимальний термін необмежений!

Наші ціни та сервіс Вас приємно здивують , адже ми професіонали в своїй справі і надаємо послуги прокату автомобілів вже 6 років. Поспішайте замовити вподобаний Вам автомобіль на нашому сайті , зателефонувавши нам за контактними телефонами або завітавши до нас в офіс особисто. Процедура оформлення оренди автомобіля займає не більше 10 хвилин , ми укладаємо з Вами договір оренди автомобіля. Вартість послуги залежить від класу автомобіля , а також терміну оренди . З нашою допомогою ви відчуєте всі переваги пересування на персональному автомобілі. Машина на прокат дозволить вам без проблем пересуватися по місту і прибути вчасно до місця призначення.


Our cars