+38 050 162 95 64
» » Трансфер

Трансфер

Ми готові Вам запропонувати таку послугу , як трансфер до основних аеропортів і ж / д вокзалів України . Також у Вас є можливість взяти в оренду ( повернути ) автомобіль прямо на місці вашого прибуття ( відправлення) , за додаткову плату. Вартість трансферу в / з аеропорту « Бориспіль » складає 1000 грн.

Якщо вам потрібно дістатися до вокзалу або аеропорту на території України , ми можемо запропонувати вам цю послугу. Також ви можете взяти в оренду ( повернути ) автомобіль прямо на місці Вашого прибуття чи відправлення , за додаткову плату. Ми готові зустріти гостей нашого міста в будь-якій точці України і передати автомобіль в оренду в будь-який зручний для Вас час. Вартість трансферу в / з аеропорту « Бориспіль » складає 1000 грн.

 

Оренда автомобіля з водієм

 

Коли у клієнта виникає потреба виїхати за місто , відправитися на вечірку з друзями , з'їздити на бізнес-зустріч , але немає можливості або бажання особисто керувати автомобілем. Те оптимальне рішення в подібній ситуації , це оренда автомобіля з водієм. Досвідчений і ввічливий водій -професіонал швидко доставить вас додому після вечірки або будь-якого іншого заходу , доставить на вокзал або в аеропорт з усім можливим комфортом.

Оренда автомобіля з водієм в Сумах дозволить Вам без перешкод розважатися або вирішувати ділові питання , шофер буде чекати стільки скільки потрібно.

Our cars